Sekmenler Makina Sanayi

Hakkımızda

SEKMENLER MAKİNA

Sekmenler Makina ağır endüstriyel mekanik donanımları ile makine, ekipman imalatı ve montajı konularında ana sanayiye, konusunda uzman güçlü ekibi ile hizmet vermektedir. Sekmenler Makina aşağıdaki sektörlerde tasarım, imalat ve anahtar teslim projeler sunmaktadır.

  • Demir Çelik Endüstrisi
  • Enerji Sanayi
  • Gaz Beton Endüstrisi
  • Çimento Sanayi
  • Otomotiv Endüstrisi
  • Savunma Sanayi

VİZYON

Ana sanayi ani değişebilen sipariş, talep ve üretim, talep oranlarını karşılamak için yan sanayiye başvurmaktır. İhtiyaçları karşılamak adına yaptığımız analiz ve planlama süreçlerinin ayrıntılı ve detaylı bir şekilde yürütülmesinin nedeni günümüzde şirketlerin uzmanlaşmış insan gücü ile artan rekabetin üstesinden gelme çalışmalarıdır.

Bir yan sanayi kuruluşu olarak Sekmenler Makina Dünya çapında ana sanayi şirketlerinin taleplerine çözüm bulmayı ve talepleri değerlendirmeyi kendisine amaç edinmiştir. Sekmenler Makina sektörde kullanılan eski metot yerine modern yaklaşımlarla kendisini geliştirmektedir.

MİSYON

Sekmenler Makina’nın odaklanmış olduğu, temel prensip, yüksek müşteri memnuniyeti ve en uygun çözümleri en düşük maliyetlerle yaratmaktadır.

Sekmenler Makina ağır makina sanayi, savunma sanayi ve otomotiv sanayisinin ihtiyaçlarını karşılamak adına geliştirdiği modern yaklaşımları hayata geçirmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Düşünce ve çalışma şeklimiz; Sorumluluk üstlenmek, başarılı, tutarlı ve sürdürülebilir bir iş performansı için vazgeçilmezdir.

Her bir müşterimizi ürettiğimiz mal ve hizmette, rakiplerimizden daha üstün olan kalitemiz, zamanında ve istenen adetlerdeki teslimatımız, uygun fiyatımız ile sürekli olarak beklentilerinin de üstünde memnun etmektedir.

Sekmenler Makina’nın proje imalatları ve mühendislik hizmetleri, ISO 9001:2000 kalite sertifikalıdır.

SAĞLIK VE GÜVENLİK - İŞ GÜVENLİĞİ

Sekmenler Makina için sağlık ve iş güvenliği son derece önemlidir. Bu sebeple her çalışanımız iş ve çevre koşullarını sağlamak için aktif olarak görev alır.

Sekmenler Makina uygun bir çalışma ortamı yaratmak ve iş kazalarını en aza şndirgemek için önleyici faaliyetlerde bulunmaktadır.